Back-end | Front-end

Meklētājprogrammas optimizācija

Interneta veikalu izstrāde

Mājaslapu dizains

Hostings

Piesaki savas mājaslapas izstrādi !

SADARBĪBAS PROCESS

Mājaslapu izstrāde katram uzņēmumam ir pielāgots un unikāls projekts. Mēs vēlamies iepazīties ar jūsu zīmolu, izprast jūsu vajadzības un noteikt piemērotu laika grafiku un projekta plānu, kas pielāgots jūsu biznesam.

Mūsu ekspertu komanda izpēta, analizē un izstrādā stratēģiskus ieteikumus, kas ļaus jums sasniegt jūsu biznesa mērķus. No ieinteresēto personu intervijām līdz nozares analīzei mūsu ieteikumi ir taktiski un efektīvi.

Mūsu informācijas arhitekti definē mūsu vietņu izstrādes projektu funkcijas, funkcionalitāti, struktūru un lietotāju pieredzi. Katrai vietnei ir nepieciešams pamats, un mūsu IA un UX komandas nodrošina plānu jūsu tiešsaistes biznessi.

Mūsu talantīgā dizaineru komanda izveido augstas klases pielāgotu dizainu mobilajam, planšetdatoram un darbvirsmai, lai paaugstinātu zīmola uztveri un palielinātu reklāmguvumu līmeņus. Mēs koncentrējamies uz funkcionālu, bet skaistu dizainu visā tīmekļa vietnes izstrādes procesā

Kad ir pienācis laiks izstrādāt vietni, mēs veltām kopīgu tīmekļa izstrādātāju komandu, lai izveidotu pielāgotu izstrādātu risinājumu, kas balstīts uz jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām un mērķiem, kurus vēlaties sasniegt.

Pirms mēs izmantojam jūsu vietni tiešraidē, mēs veicam kodēšanu, veicot plašu kvalitātes nodrošināšanas procesu. Pārbaudot vairāk nekā 100 pārbaudes punktus, ieskaitot drošību, vietnes ātrumu un funkcionalitāti, mēs nodrošinām, ka jūsu vietne ir sagatavota tā palaišanai.

Kad jūsu vietne ir sākusies, mūsu tīmekļa izstrādātāju komanda turpina atrast veidus, kā uzlabot vietnes veiktspēju un integrēt jaunas vietnes funkcijas un funkcijas, kas turpinās palielināt un paplašināt jūsu tiešsaistes biznesu.

Kad jūsu vietne ir nodota, mūsu uzņēmums garantē tai papildus drošību un uzturēšanu pirmo gadu bez maksas ..

MĀJASLAPU IZSTRĀDES PORTFOLIO