Jaunākais Instagram atjauninājums Tava zīmola popularizēšanai internetā

Sociālo mediju platforma Instagram ir tikko veikusi atjauninājumu, kas varētu būt viens no ietekmīgākajiem kopš tās palaišanas 2010. gadā. Platformas lietotāji tagad var sekot hashtagiem.

Līdz šim Instagram publikācijas varēja apskatīt trīs galvenajos veidos: (1) cilvēki varēja piesekot cilvēku un zīmolu kontiem, kas tiem patīk, (2) pētīt automātiski sagatavotu publikāciju plūsmu jeb sienu, ko Instagram uzskata par Tev interesējošu, vai arī (3) meklēt hashtagus, kas saistīti ar Tev interesējošām tēmām.

Instagram izmanto hashtagus kā vienkāršu un organisku veidu, kā kategorizēt publikācijas iekš tās platformas. Piemēram, Tu vari ievadīt meklētājā #anclaren, #basketball vai #porzingis un redzēt publikācijas, kas ir iezīmētas ar šiem hashtagiem. Alternatīvi, Tu vari izmantot hashtagus, kas saistīti ar tavu pilsētu, lai informētu vietējos iedzīvotājus par jaunumiem, kas notiek pilsētā.

Taču rakstīt sev interesējošos hashtagus meklētājā katru dienu ir salīdzinoši laikietilpīgs process, līdz ar to Instagram ir pievienojuši iespēju sekot jebkuriem hashtagiem gluži kā tas būtu sekot jebkuram normālam Instagram kontam.

Sekošana hashtagiem liks kvalitatīvākajām publikācijām, pēc Instagram izvēles, parādīties uz Tavas jaunumu sienas kopā ar visiem kontiem, kuriem Tu seko. Tas nozīme, ka Tu redzēsi vairāk saturu un lietotāju kontus, kuros esi ieinteresēts, bez vajadzības manuāli meklējot.

Kā piesekot #hashtagiem Instagramā

Piesekot Instagram hashtagiem ir vienkārši. Tev ir tikai jāieraksta Instagram meklētājā sev interesējošais hashtags vai jāuzspiež uz hashtaga, kas pievienots jebkurai publikācijai, lai atvērtu lapu ar attēliem, kas saistīti ar to hashtagu. Šajā mirklī Tu ieraudzīsi lielu, zilu ‘Follow’ pogu ekrāna augšpusē. Uzspied uz tās un Tu būsi sekotājs šim hashtagam.

Kā filtrēt savus Instagram #hashtagu meklējumus

Izvēlētās publikācijas, kas ir iezīmētas ar hashtagiem, kuriem Tu seko, tagad rādīsies tavā ziņu plūsmā, taču hashtagi, kas bieži vien ir viens vārds, var būt ļoti vispārīgi un netieši. Piemēram, hashtags #goat var nozīmēt gan ‘Greatest Of All Time’, gan plaši zināmo atgremotāj zīdītāju kazu.

Par laimi, ir iespēja pieregulēt Instagram, lai tas rādītu Tev vairāk publikācijas, kuras Tu tiešām gribi redzēt, izfiltrējot ārā tās, kuras Tu nevēlies redzēt. Lai to izdarītu, uzspied uz trīs-punktu ikonas augšējajā labajā stūrī jebkura uz hashtagiem balstīta attēla un spied uz ‘Don’t Show for This Hashtag’ no izlecošās izvēlnes. Šis novērsīs parādīšanos līdzīgiem attēliem priekš hashtagiem, kuriem Tu seko, efektīgi trenējot Instagram mācīties Tavas preferences.

Privātums

Tu vari apskatīt, kuriem hashtagiem tu seko, uzspiežot uz jaunās ‘Hashtags’ pogas iekš ‘following’ lapas Instagram aplikācijā, bet apzinies, ka visi pārējie Instagram arī to redz. Uzstādot savu kontu kā privātu liks tā redzamībai būt ierobežotai, uzrādot šo informāciju tikai Taviem sekotājiem.

Plašāki pielietojumi

Jaunā hashtagiem sekošanas iespēja var potenciāli mainīt veidu kā lietotāju kontiem tiek sekots un tai ir potenciāli tālejošs pielietojums tiem, kas ir ļoti atdevušies šajā platformā.

Piemēram, tagad ir iespējams izmantot Instagram nesekojot nevienam lietotāju kontam. Šis laika gaitā var mazinām vērtību tam, cik daudz kontam ir sekotāji, paralēli novirzot uzsvaru uz kopējo ‘like’ <3 un lietotāju iesaistīšanas skaitu.

Turpretim, tas ļaus Taviem attēliem būt redzamiem plašai auditorijai, kas nav Tavi sekotāji, līdz ar to efektīgi piesaistot jaunus sekotājus savam kontam. Tas nozīmē, ka tagad ir svarīgāk kā jebkad kārtīgi apdomāt, kādus hashtagus Tu izmantosi.

Ko tas nozīmē Tavam zīmolam

Tas ievērojami ietekmē satura mārketingu. Šis atjauninājums nozīmē, ka zīmoliem vairs nav tik ļoti jāfokusējas uz sekotāju vākšanu, jo ar kārtīgi pārdomātiem hashtagiem tie varēs sasniegt tieši to auditoriju, kam ir pastiprināta interese par tēmām, kas ir saistītas aktuālo jomu. Līdz ar to tas ir svaigs digitālā mārketinga ierocis Tavam uzņēmumam.

Digitālo risinājumu aģentūra ANCLAREN var palīdzēt Jums uzstādīt profesionālu biznesa kontu Instagram platformā un kvalitatīvi administrēt to, aktīvi publicējot kvalitatīvu un saistošu saturu, kā arī veicot padziļinātu analīzi par Jums aktuālajiem hashtagiem, lai tos integrētu Jūsu zīmola publikācijās un piesaistītu jaunus klientus. Sazinies ar mums un apskati mūsu pakalpojumus šeit.

Comments are closed.